Beyaz Badem Events

20 Mart 1985 istanbul’un Levent ilçesinde dünyaya geldim. Okul dönemim çeşitli okul ve şehirlerde geçti. 2005-2007 yılında veteriner sağlık teknikerliğini kazanarak, Van’ın Gevaş ilçesine gittim. 
2007-2008 yılında Van YYÜ Üniversitesi ziraat Fakültesi’ni kazandım .
Aynı yıl içersinde Tıp fakültesinde lösemili çocukların eğitim ve beslenmesi ile ilgilendim. Bu dönem benim bir çok ABD projesinde çalışmam için iyi bir dönem oldu.
2010-2013 Tekirdağ Namık Kemal üniversitesine geçiş yaptım profosyönel anlamda binicilikle uğraşmakdayım. 
Halen NKÜ üniversitesinde at beslemesi ve fizyoloji ile ilgili hem yurt içinde hem yurt dışında çalışmalar yürütmekdeyim.

Tasarıma giden yol ;

Fakat tüm bu eğitim hayatımın üzerinde belli bir 

zaman geçdikden sonra , farklı bir arayış içerisine girerek tasarım sektörüne kendimce fikirlerle çoğu şeyi yeniden yorumlayarak hizmet etmeye başladım.Babamın eğitim almam için gönderdiği Londra’da derslerimi bol bol asarak şehrin canlı hayatını gözlemleme, müzikallere, sahne ve dekor üzerine fikirler edinmeye başladım. Bütik pastalar, nikah şekerleri,özel el buketleri,craft ve kağıttan ürünler,el yapımı çikolatalar, özel açılışlar, şeker büfeleri… 
Ve yaratıcılıkla harmanlana bilecek herşeyi 2010 yılından beri Kuyumcukent alışveriş merkezi içerisindeki, daha çok atölye olarak kullandığımız 64 m2 lik dükkanımda hayata geçirmekteyim. 

Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup, daha çok el yapımı ürünler ile hergün gün yelpazesini genişletmektedir. 

Biz, bu özel gününüzde Beyazbadem ailesi olarak; sevdiklerinize özel,şık,yaratıcı farklı konseptlerde sizlere sunmak istiyoruz.
> Konsept ve butik organisazyonlar
> Bebek şekerleri, hastane süsleme, babyshower
> Nikah şekerleri, kına tepsisi, kına malzemeleri
> Kişiye özel gelin buketlerini ve daha birçok ayrıntıyı 
Kalite standartlarımızdan ödün vermeden titizlikle en kısa zamanda siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız.

Çalışmalarım ve tasarımlarımın hepsi; Gevaş, Yüzüncüyıl ve Tekirdağ çocuk esirgemede tanıştığım o güzel insanlara ve üniversitede 2010 yılında kaybettiğim sevgili Cemil Cangir hocama ,
güzel aileme ve hayatımın her anını dolu dolu yaşama fırsatı verdiği için Allah (cc) ve Tekaddes Hazretlerine şükranlarımdır. 

 

About us

We as Beyazbadem family, would be glad to serve your loved ones on their specıal days, with our stylish, elegant, creative and distinctive concepts.

Our aim is to abide by quality standarts to assure customer satisfaction with pleasure.

Themes Services

* Concept and boutique organization
* Baby shower, babycandy and hospital decoration.
* Wedding candy, hennatray and material
* Cookie, cupcake, wedding organization and wedding cake (bride cake) 

Beyazbademevents – Firma yetkilisi Burcu Bayramoğlu